.

.

New
Синтетичка Жица Продолжување На Косата Парче Кадрава Брановидна Со Невидлива Проѕирна Жица Прилагодлива Големина Без Клип Кадрава Брановидна Скриена Жица Фризур

Синтетичка Жица Продолжување На Косата Парче Кадрава Брановидна Со Невидлива Проѕирна Жица Прилагодлива

DEN 932.80

Тековен
Во продавницата

[Материјал] - Невидливи Продолжувања На Косата од Жица, направени од Синтетички влакна, меки и лесни за чешлање Бојата е природен изглед и не е премногу сјајна. Невидливите продолжувања на косата од жица се наведени во 18-22 инчи и 100гр, полесни и поудобни, Без Клипови, Без Лепак, без Лента и Без Оштетување на оригиналните влакна, можат да додадат малку волумен на вашата коса и нема да го создадат товарот на вашата глава во меѓувреме. Жицата за продолжување на косата може добро да се вклопи со големината на главата со прилагодување на должината на жицата. [Поудобно И Природно И Полесно] - за разлика од традиционалните екстензии за коса, оваа нова екстензија за коса со скриена проѕирна жица, може совршено да се вклопи со бојата на вашата коса. Продолжувањето на косата со жица е невидливо, привремено продолжување на косата без оштетување. Таа е обезбедена на вашата глава со еластична проѕирна жица која е покриена со сопствената коса. Никој нема да ја открие вашата тајна. Овие нови синтетички екстензии за коса се навистина лесни за нанесување и отстранување без дополнителна помош. [Апликација] - невидливото продолжување на косата со жица е најлесната и најбрзата алатка за додавање волумен и должина досега.Само едно парче екстензии за коса, можете да добиете нов модерен изглед за неколку минути. Ако сакате да имате подебела коса веднаш за Состанување, Свадба, играње Улоги, Изведба или Други Важни Настани.Одлични бои и модерен брановиден дизајн се специфицирани за добро мешање со сопствената коса совршено и обезбедуваат овој изглед природен. [Рестилизирана Или Поправена] - продолжувањето на косата со жица може да се рестилизира и со ножици или завиткано со електронски стап за коса како што сакате,но не може да се обои. Невидливи екстензии за коса од жица, добар избор за брзо поправање на лошата коса, додавање дебелина на вашата природна коса и правење различни тимови за различни настани. [Топли Совети] - можете да носите 2 парчиња жица за коса екстензии за да додадете повеќе волумен на вашиот hair.It не е погоден за луѓе со многу фина коса на врвот или ќелавост бидејќи жицата можеби не е добро скриена. Како да се грижите и носите : ве молиме погледнете го деталниот опис. Невидливо Продолжување На Косата Од Жица, проѕирна еластична линија, без штипки,невидлива лента овозможува продолжувањето да лежи мазно и рамно на главата, невидливо и поудобно. Долгата коса може да создаде различни стилови, со повеќе options.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди