.

.

New
В Република Вејн Државниот Универзитет Воини Семејство Руно Пуловер Качулка

В Република Вејн Државниот Универзитет Воини Семејство Руно Пуловер Качулка

DEN 735.20

Тековен
Во продавницата

50% Памук, 50% Полиестер Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Унисекс Менс Големина : Мали, Средни, Големи, Х-Големи, ХХ-Големи. Погледнете ја табелата со големини. Бои : Видете ги достапните опции. Намалено Пилинг и Помек Воздух-Авион Откачи Предиво. 1х1 Атлетски Ребро Јака и Манжетни Со Спандекс. Логото На колеџот Е Дигитално Отпечатено во САД. Официјално Лиценциран Од В Република Облека. Логото На колеџот Е Дигитално Отпечатено во САД. Официјално Лиценциран Од В Република Облека. Одлична Идеја За Подароци За Облека И Облека НА NCAA За членови на семејството на студенти, дипломирани студенти, љубители на колеџ спортови, тимови, тренери, родители и пријатели! Носете го вашиот семеен дух во кампусот, семејните настани и спортските игри. Врвен колеџ подарок за прилики како што се собири, Божиќ, Денот На Таткото, Денот на Мајката, Ориентација, отворена куќа, теретана, вежбање, секојдневно носење, празници, родендени и многу повеќе. Земете еден за сите во фамилијата!. Нашата Нова В Република Облека Руно Пуловер Дуксер со Дуксер го содржи Зборот Семејство со шарено дигитално печатено лого на вашето дете или роднина на колеџ или универзитет. Овој унисекс пуловер руно џемпер е исклучително мек и удобен. Совршени за членовите на семејството, браќата, сестрите, бабите и дедовците, дедото, бабата, чичковците, тетките, братучедите и другите членови на семејството, овие опуштени дуксери од руно ја покажуваат вашата училишна гордост и тимски дух! Само изберете ја вашата големина и додека сте на неа, набавете соодветен дуксер и за Мама и Тато. Материјал : 50% Памук-Полиестер Менс (Унисекс) Големина : Мали, Средни, Големи, XL, 2 XL. Погледнете ја табелата со големини. Различни Бои врз Основа На Колеџи. Ќе сакате да ги добиете сите! 1х1 Атлетско Ребро Јака И Манжетни Со Спандекс Намалено Пилинг и Помеко Предиво Со Воздушен Млаз Дигитално Отпечатено Во Машинско Перење Во САД Официјално Лиценцирано Од В Република Облека Одлична Идеја За Подароци За Облека И Облека За членови на семејството, роднини, татковци, мајки, баби и дедовци, внуци, внуци, братучеди, гради, љубители на спортови на колеџ, тренери, родители, пријатели и вашето пошироко семејство! Одлично е за носење на забави за дипломирање, родендени, спортски настани, Божиќ, враќање на училиште, ориентација, отворена куќа, теретана, вежбање, секојдневно носење или за прослава на дипломирање, празници, родендени и многу повеќе.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди