.

.

New
6 парчиња Сет За Дупчалки За Алатки За Замавнување, Професионална Рачна Алатка За Палење Бакарни Цевки со триаголна Рачка, Комплет За Поправка НА КЛИМАТИЗАЦИЈА Вкл?

6 парчиња Сет За Дупчалки За Алатки За Замавнување, Професионална Рачна Алатка За Палење Бакарни Цевки со триаголна Рачка,

DEN 159.84

Тековен
Во продавницата

Квалитетни материјали : Изработени од челик за лежиште Има висока и униформа цврстина и отпорност на абење и висока еластична граница. Иновации : : револуционизирачки систем за обликување цевки со користење на топлина со триење начин повеќе површина на контакт помеѓу одблесокот и вентилот. Употреба : По инсталирањето на климатизерот, проширете ја бакарната цевка со дупчалка за замав за да ја проширите бакарната цевка, а потоа поврзете ги двете бакарни цевки едни со други. (Инсталиран на електрична вежба). Лесен За Инсталирање : Загрејте Со цевка што се ниша Со Триење . Ја зачувува податливоста на бакарот за време на процесот на обликување, за цврсто прицврстување на истекување.Се вклопува во секоја Вежба - Одговара за секоја опрема - работи поефикасно од тркалезна алатка за преиспитување на главата отколку што можете да замислите. Услуга по продажбата : Ако имате какви било прашања, можете да контактирате со нас, ние ќе обезбедиме различни решенија за да изберете. Големина : 6 парчиња/сет(Триаголна Рачка) рачна алатка за замавнување на бакарни цевки е практична и издржлива, прецизна обработка, погодна за поправка на климатизери. Спецификации : Големина : 7/8" (22,2 мм), 3/4" (19мм), 5/8" (15,9 мм), 1/2" (12,7 мм), 3/8" (9,5 мм) , 1/4 " (6,3 мм) Висина : 4,5 См Тежина : 150гр Материјал : Вклучен челичен Пакет : 6 парчиња/сет * Рачна алатка за замавнување на бакарни цевки Белешки : 1. Ве молиме дозволете грешка од 0-1 инчи поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди