.

.

New
Ле БЕНТ Машки 200 Мерино Волна База Слој Дното

Ле БЕНТ Машки 200 Мерино Волна База Слој Дното

DEN 1294.40

Тековен
Во продавницата

Лесен Основен Слој Дното : најпопуларниот основен слој на ле БЕНТ дното на 200 гм за скијање и сноуборд Мешавина од мерино Волна : мешавина од мерино волна за термичка регулација и бамбус вискоза помага во одржување на топлина и влага во фитил за да бидете суви и свежи, без разлика на бројот на денови што се носат. Вклопување на перформансите : лесно слоевито тенко вклопување со четиринасочна ткаенина за истегнување и извајани панели за да се обезбеди слобода на движење. Ув 50+ Заштита од Сонце. Лесното Машко Дно ОД 200 Ле Е првиот градежен блок за удобност во благи до ладни температури. Лесната Мерино Мешавина Со Потпис Од 200 гм На Ле БЕНТ обезбедува супериорна дишливост, управување со температурата и неограничено движење со 4-насочно истегнување, додека ја спојува луксузната удобност на вискоза од бамбус и незаменливата отпорност на мирис на мерино волна. Природно подобра мешавина и најпродаваниот основен слој НА ЛЕ БЕНТ со причина.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди