.

.

New
Женски Ретро Класичен Фустан За Печатење На Денот На Вљубените Со Долги Ракави

Женски Ретро Класичен Фустан За Печатење На Денот На Вљубените Со Долги Ракави

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

❅ Материјал : памук/Дакрон/Шифон, дише, мека и удобна, соодветна тежина, висококвалитетна ткаенина, многу течна и воздушна Водич за перење : рачно/машинско перење ладно, сушење на воздух. Произведено ВО САД и Увезено. ТАБЕЛАТА СО Големина НА ТАБЕЛАТА Е туре.Големина : Мали/САД 4-6, Средни/сад 8-10, Големи/САД 12-14, Х-Големи/САД 16-18, ХХ-Големи/САД 18-20. Ве молиме погледнете ја "ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНИ"подолу внимателно пред да ја купите. (Не Големина Шема). ❅ Прилики : Забава, запознавање, коктел, свадба, шопинг, дружење, ноќно излегување, одмор, одмор, fall, зима, пролет и лето. ❅ Карактеристики : Длабок V-Врат, половината на вратоврската, затворање на задниот патент, долг ракав, раб на одблесокот, висок струк, редовно вклопување на елече. Мини фустан, краток фустан, фустан за лизгање, фустан за забава, фустан за фит и одблесок, затворање на возбуда. ❅ Идеи за совпаѓање : Совршен фустан со туника за хеланки, хулахопки или лежење со палто, јакни, џемпери во пролет, fall и зима. Свечени Фустани За Жени Готски Фустан Жени Девојки Краток Висок Струк Плисирано Здолниште Гроздобер Фустан За Жени Фустан Со Целосна Должина Дами Прашка Плетен Фустан Фустан За Враќање Дома Со Џебови Породилни Свечени Фустани За Свадби Син Надуен Фустан Фустани За Сонце Женски Зимски Секојдневен Секси Одморалиште Облека За Жени 2022 Фустани Плус Големина Памучен Фустан Црн Гроздобер Фустан За Жени Девојки Цветен Фустан Зимски Розово Лизгачко Здолниште Светло Зелен Фустан Женски Здолништа Плус Големина Здолниште Панталони здолниште Со светки Бело Полно За Жени. Есенски Фустан Плус Големина Макси Фустан За Жени Фустан Чевли За Жени Фустан Со Кратки Ракави За Жени Женски Фустан Асиметричен Фустан Со Долги Ракави За Жени Боемски Фустан За Жени Вестидос Де Шума Зелен Фустан Црни Фустани За Жени Плус Големина Женски Фустан Кошули Женски Црн Фустан Кошула Бохо Макси Фустан Црн Фустан Од Тантела За Жени Фустан Од Фустан Мини Бел Фустан Син Цветен Фустан Плус Големина Фустан За Бебиња Фустан За Тело жолта Скејтер Фустан Резервоарот Фустан. Секси Фустан Свечени Фустани За Жени Тениски Фустан Секси Фустани За Жени Фустан За Принцеза Плус Големина Фустани Со Едно Рамо За Жени Мини Фустани За Жени Секси Фустани Со Линија За Жени Фустан Со Средна Должина Проба Фустан За Вечера За Невеста Фустани Од 1920 ТИТЕ За Жени Фустан Од Морнарица Жешка Розова Фустан Кошула Бохо Миди Фустан Летен Фустан Со Долги Ракави Симпатичен Макси Фустан Фустан Од 30 ТИ Женски Жолт Фустан Кошула Кратки Фустани За Девојки Морски Фустан Лил Црн Фустан Со Качулка Дуксер Фустан Црн И Сребрен Фустан. Бел Фустан Жени Хавајски Фустани ЗА Жени 70-Ти Фустан Женски Летни Фустани Виолетова Фустан Жени Женски Фустан Чорапи Големина 10-13 Постер Девојка Фустан Фушија Фустан За Жени Фустан Од Мачка Корсет Фустан За Жени Фустан Од Тил Женски Фустан Облечи Црн Фустан Со Џебови Фустан Со Туника Со Долги Ракави Обичен Фустан За Жени Пробајте Пред Вас Женски Фустани Фустани За Наставници За Жени Фустани Со Кралица За Жени Фустани Со Долги Ракави Фустан Со Светки Темно Зелен Макси Фустан Женски Ситен Фустан Убави Фустани За Деца Деца Девојки. Фустан За Свадбен Гостин Светло Син Фустан Секси Фустани За Жени Фустани За Принцеза Фустан Плус Големинаachени Фустани За Невеста Долг Ракав Долг Фустан Фустан За Роденденска Девојка Породилни Фустани Бел Фустан За Деца Црн И Син Фустан Мини Фустан Мини Фустан За Жени Шумски Зелени Фустани Фустани За Жени Партиски Венчаници За Девојчиња 7-8 Фустани За Новороденчиња Фустани Со Златен Фустан Фустани За Жени Фустани Со Фустан Со Долги Ракави За Жени Големина табела : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см/35.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди