.

.

New
Работни Светла Предводени ОД ВАРСУН Магнетски Механичар На Полнење Светло Пренослив Работен Светло за Поправка На Автомобил За Кампување 30w 1200 Високи Лумени Светл

Работни Светла Предводени ОД ВАРСУН Магнетски Механичар На Полнење Светло Пренослив Работен Светло за Поправка На Автомобил

DEN 319.84

Тековен
Во продавницата

?€Супер Светло Кочанско Светло q 30w max, 1200 LM COB LED Светло вградено во две батерии на полнење 3600 m Ah и СО USB порта за полнење на мобилниот или другите уреди Изработен од цврст и издржлив материјал од алуминиумска легура, нема функционални проблеми под 4. ?●3 Режими Функција●Три различни режими ви помагаат Во многу ситуации, Висока осветленост, Средна Осветленост, Мала Осветленост.Притиснете го копчето вклучи за да ја вклучите светлината и притиснете го копчето за да се префрлите меѓу 3 режими. ?Quok И Магнет ● Вградениот супер-силен магнет може да се закачи на метални површини како што се каросериите на автомобилот за да се обезбеди привремено осветлување. Дизајнот на куката овозможува светилката да се закачи на предмети како што се шатори. ?●Преносливоста Прави Диви Апликации ● Полнењето ја прави нашата светилка одлична за дома, на отворено, поправка На Автомобили, Кампување, Лов, Риболов, работа на електроника, итни поправки покрај патот или повеќенаменска работа итн. ?●ДОДАДЕНА Е ЕТИКЕТАТА ВАРСУН и 100% Задоволство Од Производот, 30 Дена Без Проблеми Со Парите Назад И 1 Година.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди