.

.

New
Потекло Континуирано Распрскувач За Магла За Вода Од Шише Со Спреј-За Фризура – Чистење, Салони, Растенија, Мириси На Есенцијално Масло

Потекло Континуирано Распрскувач За Магла За Вода Од Шише Со Спреј-За Фризура – Чистење, Салони, Растенија, Мириси

DEN 1.00

Тековен
Во продавницата

●Континуирано Прскање●Секоја магла трае од 1,2 до 1,5 СЕКУНДИ, 30% подолго од другите шишиња со спреј за раствори за чистење, што овозможува брзо и лесно покривање на големи површини ЗАБЕЛЕШКА : за да обезбедиме нормална работа на нашето шише со спреј за магла, спроведуваме тестови за земање примероци на нив. Можеби има малку вода во некои шишиња за замаглување, ве молиме не им пречи. Континуирано Шише Со Спреј (10,1 мл/300мл) Распрскувач За Магла За Вода-За Фризура, Чистење, Салони, Растенија, Мириси на Есенцијално Масло.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди