.

.

New
Ангоили 20 Еез Метални Радијаторски Радијаторски Клучеви За Крварење Радијатор За Крварење Клучеви На Радијаторот За Крварење Стари Копчиња За Домашен Радијатор, ?

Ангоили 20 Еез Метални Радијаторски Радијаторски Клучеви За Крварење Радијатор За Крварење Клучеви

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

легура на цинк Радијаторски Клучеви За Стариот Радијатор нашиот клуч за радијатор е изработен од легура на цинк што може да обезбеди многу долг работен век. Клуч За славина лесен дизајн, исклучителен изглед и лесен за употреба, многу удобен и практичен производ во вашиот секојдневен живот. Клуч За вентил За Вентилација клуч За Крварење, клуч за крварење на радијаторот, регулатор на воздушен конец под притисок. Клучни Клучеви За Клучеви клучот за квадратна дупка дизајниран да одговара за повеќето квадратни клучалки. Клуч За Заклучување На Вентилот За вода Клуч За Вентил За Вода Радијатор За Крварење Клуч За Радијатор За Крварење Клуч За Радијатор За Крварење Клуч За Водовод Водовод Клучеви За Крварење клучот За Квадратни дупки може да се користи како практичен клуч за вртење на различни производи. Пакет Листа 20 х Клучеви Карактеристики - квадратни дупка клуч може да се користи како практичен клуч за вртење на различни производи. - Нашиот клуч за радијатор е изработен од легура на цинк што може да обезбеди многу долг работен век. - Материјал : легура На Цинк. - Професионален и практичен дизајн со прекрасен изглед, лесен за носење и употреба. - Клучот за квадратна дупка дизајниран да одговара за повеќето квадратни клучалки. - Боја : Сребрена. - Како што се гас, радијатор и други вентили, многу корисни и практични во вашиот секојдневен живот. - Големина : 2,70 х 2,50 х 1,00 см/ 1,06 х 0,98 х 0,39 инчи. Опис на стоката дали барате производи со професионален квалитет со разумни цени? Дали барате цврсти, издржливи и сигурни клучеви за клучеви за крварење од радијатор од легура на цинк што можат да завршат повеќе задачи? Ако е така, нашите производи ќе бидат вашиот најдобар избор! Нашите професионални клучеви за клучеви од радијатор од легура на цинк ќе ги задоволат вашите потреби.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди