.

.

New
Кнајп Зглоб &засилувач; Мускулни Минерални Соли За Капење Со Арника, Подмладување На Зглобовите, Мускулите, 17,6 Унци До 10 Бањи

Кнајп Зглоб &засилувач; Мускулни Минерални Соли За Капење Со Арника, Подмладување На Зглобовите, Мускулите,

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

Вашите мускули и зглобови се чувствуваат смирени Вашиот ум и тело се чувствуваат освежени. МОЌНО ОЛЕСНУВАЊЕ за МУСКУЛИТЕ : Аника е широко позната како едно од најмоќните растенија во природата, со придобивки за секој активен или има потреба од олеснување на затегнатите мускули; 17,6 Унца до 10 бањи. ЗЕМЕТЕ ПОДОБРИ БАЊИ : Екстракт Од Цветот Арника Монтана работете преку локална апликација за да помогнете во смирување на непријатноста во мускулите и зглобовите; Посипете 3/4 капаче сол во када со топла вода, натопете 10-15 мин и излезете освежени. ПОТОПЕТЕ ГО ДЕНОТ : Направена Со Екстракт Од Арника и природни есенцијални масла Од Кабреува, Рузмарин и Бор, Нашата Сол За Минерална Бања Од Арника ги смирува болните мускули со секое натопување за околу 15 минути додека ја омекнува кожата. ЖИВОПИСНА БОЈА НА ШАФРАН : ја Трансформира вашата када во светилиште за олеснување на напрегањето и зајакнување на позитивноста; Обидете се да додадете капаче од Нашето Масло За Бања Со Арника во вашето натопување со сол за засилено искуство со ароматерапија. ЦЕЛОСНО ПРИРОДНА СОЛ ЗА КАПЕЊЕ КНАЈП : Ослободена Од Парабени, Фталати, Силикони, Вазелин, Парафини; Вегански; Никогаш не тестиран на животни; Користете само според упатствата; Чувајте подалеку од дофат на деца и подалеку од очите. Живописната боја ја трансформира вашата када во светилиште за олеснување на напрегањето и зајакнување на позитивноста. Уникатната кристална структура на сол природно апсорбира повеќе есенцијални масла од помалата зрнеста сол, овозможувајќи поконцентрирана и поефикасна инфузија во бањата. Негувајте ја и детоксицирајте ја кожата и телото.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди