.

Презентацијата 1601 Од предлозите.

100 x Torx Head Star Star Driver Driver Bits Bits T25 100 x Torx Head Star Star Driver Driver Bits Bits T25
Обновено
Aexit M12 Thread Nails, завртки и сврзувачки елементи Дија купола глава најлонска капа acorn hex ореви ореви и завртки
Обновено

Големина на низата : M12 / 0,47 “(женскиДиаметар); Име на производот : капаче на капаче Материјал : најлон (4,8 о

Во продавницата
благодарност:
Мали делови 1114MST челична мачка за челична мечка, цинк позлатена, се среќава со ASME B18.6.3, слотен погон, 10-32
Обновено

Машинските завртки се навојни сврзувачки елементи кои обично се користат со ореви или дупчат и прислуш�

Во продавницата
благодарност:
8 x 1 1/4 завртки за само-дупчење/филипс/тава глава/челик/црн цинк/ 2 точка за вежбање
Обновено

Пан Филипс Завртки за само дупчење Произведено до ASME B18.3 & SAE J78 спецификации Случајот зацврстен на Рокве�

Во продавницата
благодарност:
АЕКСИТ тркалезни кабелски нокти, завртки и прицврстувачи за прицврстувачи на жицата со дијаметар од 5 мм со фиксирање
Обновено

Име на производот : кабелски клип; Материјал : пластика, метал Содржина на пакетот : 100 (+ / 2%) X Кабелски кли

Во продавницата
благодарност:
MROMAX 200PCS тапацир за нокти на ноктите 0,43 глава диа железо гроздобер стил метални кружни пинови за притисок 0,67
Обновено

【Големина】 Вкупна висина : 17мм / 0,67 "; дијаметар на главата : 11мм / 0,43"; Висина на капачето : 3,6мм / 0,14 " 【Ма�

Во продавницата
благодарност:
Kekeyang завртка сет 20 парчиња M3 M4 црна бројачи на главата Хекс -само -прислушување завртка на завртката за завртки
Обновено

Напреден материјал : Овие завртки се изработени од не'рѓосувачки челик што го прави да трае подолго од �

Во продавницата
благодарност:
Uxcell Phillips Hex Masher Selfping Shippts, M4 x 12mm 304 Hextione Steel Flange Clange Metage 25 парчиња
Обновено

Големина на низата : M4 x 12mm; Теми за навој : 1,34мм / 0,05 " Направено од 304 не'рѓосувачки челик, цврст и издржли�

Во продавницата
благодарност:
4-40 x 3/8 Машински завртки, не'рѓосувачки челик 18-8, тава глава, погон на Филипс, целосна нишка, метричка оценка
Обновено

Машински завртки со погон на Филпс Машински завртки со погон на Филпс Прицврстувач за исправено тресењ�

Во продавницата
благодарност:
X-Ree 10PCS M6X57MM 304 Не'рѓосувачки челик круг U-BOLT W HEX NUT SPRING SUSHER (10 UNIDS M6X57MM 304 ACERO INOXIDABLE
Обновено

Име на производот : UBOLT; Содржина на пакетот : 10 парчиња X UBolt, некои фитинг делови; Главна боја : Сребрен то�

Во продавницата
благодарност:
Согудио завртки и ореви од не'рѓосувачки челик 304 орев, шестоаголник, капаче за завртки, сет на орев на завртки M20
Обновено

Висококвалитетен материјал : шалтерски завртки и ореви направени од 304 не'рѓосувачки челик, здрав и изд

Во продавницата
благодарност:
Yinpecly 100pcs m8 Крчени вметнат ореви, M8x10x8mm Femaleенска нишка Клучен месинг со навој, вметната
Обновено

【Димензија】 Големина на низата : M8; Тема на темата : 1,25мм / 0,05 "; висина : 8мм / 0,31"; Надворешен дијаметар :

Во продавницата
благодарност:
Мали делови 1012MPFB 10-24 x 3/4 Филипс рамна машина завртка целосно навој црн оксид
Обновено

Да се ​​користи со внатрешно навојни дупки или ореви со ист терен за навој Елиминира испакнување на пр�

Во продавницата
благодарност:
MROMAX 50PCS квадратни ореви M3x5.5mmx2mm јаглероден челик квадрат ореви метрички груби нишки комплет за асортиман
Обновено

✅ 【Димензија】 Навојна големина : M3; Спротив странична ширина : 5,5мм / 0,22 "; Дебелина : 2мм / 0,08" ✅ 【Материја

Во продавницата
благодарност:
16pcs M10 Phillips најлон завртки шалтерски завртки на ноктите изолација силна цврстина долга 20мм -35мм -долга -
Обновено

Големина : M10x20mm Број на модел : AWSDWQEFWR4 SAFWT Снабдување со DIY : Електрични Сертификација : Ништо Потекло : Кин�

Во продавницата
благодарност:
Vigrue 300pcs M3/M4/M5/M6 Phillips тава за асортиман за асортиман на главата од дрво, комплет за асортиман на не'рѓосувачки
Обновено

Typeид тип : глава на тава; Тип на завртка : завртки за дрво; Погон : p H2; Големина на низата : M3, M4, M5, M6 Assated Assorted

Во продавницата
благодарност:
Newport Прицврстувачи за прицврстувачи Најлон печ Постави завртки за чаши, 6-32 x 3/8 , легура челик, црн оксид, хексадеци
Обновено

Тема : груба / нишка / легура челик / црн оксид Препорачан клуч за клуч на хексадецимален приклучок Але

Во продавницата
благодарност:
Shorpioen 10-пакет самостојно дупчење рамен филипс цинк 12 x 1 bc-1216kpff
Обновено

Сите завртки за самодупчење нудат економски придобивки : ги намалува трошоците за работна сила и алатки

Во продавницата
благодарност:
Поставете точка на шрафчињата - легура челик 14,9 - класа 45H M16-2 x 55mm - термички црн оксид - завртка без мелез -ален
Обновено

Поставете точка за шрафчиња Корпорацијата за монтирање и снабдување со авиони работи со поставени завр

Во продавницата
благодарност:
X-gree M2.5 x 8mm 3,5 mm OD месинг инјектирање вметнување вметнат навртки на палецот на палецот 1000pcs (m2.5
Обновено

Големина на низата : M25 / 0,1 "; Име на производот : Клучен орев Материјал : месинг; тежина : 281g Содржина на па

Во продавницата
благодарност:
М5 Внатрешен дијаметар претходно вградени бакарни ореви од бакар, директно внесено вбризгување на орев преку вметнувања
Обновено

Големина : M5x20x7 Материјал : бакар Број на модел : ETRGBCF63 TNXF73 BT64 Снабдување со DIY : обработка на дрво Потекло :

Во продавницата
благодарност:
10 x 3/4 Завртки за само-прислушување на типот Б/Слотирана/Хексочна мијалник Глава/челик/цинк
Обновено

Хекс мијалник залепени Б завртки за самопочитување Произведено на ASME B18.3 & SAE J933 спецификации Случај е за

Во продавницата
благодарност:
3/8 -16 x 3/4 Машински завртки, челик, рамна глава, слотен диск, целосна нишка, позлата со цинк
Обновено

Машински завртки со склопен погон Машински завртки со склопен погон Прицврстувач за исправено тресење

Во продавницата
благодарност:
100 x Torx Head Star Star Driver Driver Bits Bits T25
Обновено

Големина : T25 Yzp цинк позлатен челик Зацврстен челик малку Количина на пакувања : 100 Yzp цинк позлатен челик

Во продавницата
благодарност:
Завртки 5 парчиња/постави челик завртка за завртки Титаниум обложена HSS метричка права флејта за навој до чешма
Обновено

Испорака од 15 до 20 дена Пакетот вклучува : 5 x завртка допрете | Издржлив и долг животен век Висока цврстин

Во продавницата
благодарност: