.

.

New
Поло ралф Лорен Машки Избрани Класични Спортски Екипаж Чорапи-6 Пара

Поло ралф Лорен Машки Избрани Класични Спортски Екипаж Чорапи-6 Пара

DEN 464.00

Тековен
Во продавницата

Памук Повлечете го затворањето. Машинско Перење. 97% Полиестер 3% Спандекс. Машина За Перење Ладно. Големина На Чорап : 10-13 Големина На Чевли : 6-12, 5. Овој Поло Ралф лорен Машки Класичен Спортски Екипаж Чорапи доаѓа во избрани пакет од 6 пара. Поло ралф Лорен е вистински симбол на животниот стил на препи. Изгледот на поло комбинира добро истрошено чувство со аспиративен сензибилитет. Класичен И автентичен, Поло Ралф Лорен ја комбинира временски почитуванатаesетика на секојдневниот стил На Источниот Брег Ајви лига со соодветна префинетост на англискиот јазик. Поло ралф Лорен е вистински симбол на животниот стил на препи. Изгледот на поло комбинира добро истрошено чувство со аспиративен сензибилитет. Поло ралф Лорен го редефинира американскиот стил.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди