.

.

New
Кутии Брз BF7745 Картонски Кутии, 7 x 7 x 4 1/2, Еден Ѕид Брановидни, За Пакување, Превозот, Се Движат И Складирање, Крафт

Кутии Брз BF7745 Картонски Кутии, 7 x 7 x 4 1/2, Еден Ѕид Брановидни, За Пакување, Превозот, Се Движат И Складирање,

DEN 1.00

Тековен
Во продавницата

Квалитет стандард сила брановидни кутии В-брановидноста на флејта обезбедува цврстина и издржливост, што ги прави картонските картони идеални за редење и стр. 200#/t-32 држи до 65 килограми. Брановидни p кутии се направени од картон за рециклирање. Набавките за пакување се испраќаат рамно за да се намалат трошоците за п. Овие кутии се индустриски стандард!. Широк спектар на големини за да се приспособат на најчестите потреби за испорака, движење и пакување. Со користење на кутијата со соодветна големина, може значително да ги намалите трошоците за испорака погодени Од Димензионалните Фактори на Цените на Тежината. Кога ќе десната големина на вашите пратки ќе се минимизира употребата на празнина пополнете. За возврат избегнување на непотребен простор и непотребни трошоци за испорака. Со стотици кутии за избор, никогаш не било полесно да ја пронајдете соодветната големина на кутијата за секоја ваша потреба.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди