.

.

New
Паракорд Глувчето Кабел За Игри Глувци-За Xtrfy M42 RGB -

Паракорд Глувчето Кабел За Игри Глувци-За Xtrfy M42 RGB -

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

Висок Флексибилен Паракорд Кабел за Игри глувци Златен USB Приклучок. Силиконски кабел заштитник. Метална Конекторска Обвивка. Компатибилен За Xtrfy M42 RGB. Висок Флексибилен Паракорд Кабел за Игри глувци. Златен USB Приклучок. Силиконски кабел заштитник. Метална Конекторска Обвивка. Компатибилен За Xtrfy M42 RGB. Карактеристики : - Уникатен дизајн на кабелска плетенка. - Супер еластична кабелска конструкција. - Долга 1,8 метри (6 стапки). - Универзална заштита од свиткување на силиконски кабел. - Внатрешниот дел од кабелот има силиконска заштита, која е поеластична и посилна од конвенционалните жици од други производители. - USB Тип-Конектор. - Стилски портокал пластичен внатрешен дел од конекторот. - Кабелот се испорачува во цврст картон за малопродажба. - Внатре во кабелот е безбедно спакуван и преклопен во кутија. Опрема : - Паракорд Кабел. - Заштитен капак на конекторот од прашина. - Управување со силиконски кабли. - Инструкции за инсталирање на кабелот на глувчето.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди