.

.

New
Фуку 8 Метри 8-Пински Продолжен Кабел За Кабел За Напојување На Мониторот, Костуми ЗА DY901, DY912, DY101, DY102

Фуку 8 Метри 8-Пински Продолжен Кабел За Кабел За Напојување На Мониторот, Костуми ЗА DY901, DY912, DY101, DY102

DEN 0.33

Тековен
Во продавницата

Машки До Женски Продолжен Кабел Со 8 Пина( 8М/26 СТАПКИ), пренесува моќност помеѓу мониторот и кабелот за напојување во еден кабел Ве молиме проверете дали неговата врска ќе биде соодветна на вашиот кабел. Одговара За Системот За Жична Резервна Камера Fookoo : DY901, DY912, DY101, DY102, чиј монитор има 8-пинска врска. Изработен од 100% чист бакар, 100% заштитен нуди извонредна заштита од мешање НА ЕМИ/ РФИ. Водоотпорен, отпорен на удари за надворешна употреба. Сите прашања ве молиме поставете ни, ние ќе ви помогнеме!. 8 Метри 8-Пински Продолжен Кабел за Кабел За Напојување На Мониторот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди