.

.

New
4/156 Туск Небо Монистра Тркало 14х7 4.0 + 3.0 Мат Црна За Поларис Магнум 325 2х4 2000-2002

4/156 Туск Небо Монистра Тркало 14х7 4.0 + 3.0 Мат Црна За Поларис Магнум 325 2х4 2000-2002

DEN 772.80

Тековен
Во продавницата

Види фитнес водич слика за дополнителни Машини оваа ставка се вклопува Продадени поединечно. Солиден дизајн На Монистра. Леано Алуминиумско тркало со фалсификуван алуминиумски прстен за монистра за мала тежина и максимална јачина. Поголеми и посилни завртки за монистра од 5/16" 8 одделение. 1200 фунти оптоварување рејтинг за издржливост. Специјални Белешки : Освен ако не го замените ова точно тркало, мора да купите две за соодветно поставување.Тркалото користи заострени навртки за навртки за 10мм и 3/8" апликации за апликации од 12мм користете заострени навртки за навртки. - Вклучено е завртка на централното капаче.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди