.

.

New
Тетоважа хавајски Печатење Прокул Машка Голф Кошула

Тетоважа хавајски Печатење Прокул Машка Голф Кошула

DEN 959.84

Тековен
Во продавницата

100% Полиестер Затворање на копчето. Машинско Перење. Лесната технологија За Ткаенина За Дишење Ве одржува ладни и удобни во текот на целиот ден. Сублимација печати дизајн. Цврсто ребро-плетена јака. Машка кошула за голф-машка кошула за голф Во алоха хавајски стил-комбинирајќи го изгледот на островите, дизајнот на черепот и клубовите и нашата Технологија За Ткаенини Прокул за да ја направиме оваа машка кошула за голф добитник! Оваа технологија обезбедува целосна удобност и флексибилност во текот на времетраењето на вашата игра.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди