.

.

New
Greenmount Женски Кашмир Плетени Sweatsuit Сет 2 Парче Облека, Длабоко V-Поло Pullover &засилувач; Џогер Sweatpants Задржи 37,5°Топло(Каки, S)

Greenmount Женски Кашмир Плетени Sweatsuit Сет 2 Парче Облека, Длабоко V-Поло Pullover &засилувач; Џогер

DEN 1.00

Тековен
Во продавницата

Повлечете го затворањето Само Суво Чисто. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : 70% девствен кашмир + 30% биоразградлив најлон(37,5) е еколошки материјал, висококвалитетен кашмир. ВРВНА ИЗРАБОТКА : Мека, топла, лесна. Супер долги главни влакна Од Алашан, плетени во 12 мерач, цврсто извртени 2-слоеви предиво плете за цврсто чувство. Издржлив и не деформиран, може да се носи близу до телото, што ќе ви донесе крајна удобност. УНИКАТЕН ДИЗАЈН : овој комплет е многу тенок, лабав и удобен. Може да се користи како дуксер заumn и зима. Специјалниот вулкански материјал од пепел (37,5) има функција на дренажа на пот за апсорпција на влага и постојана температура. МОДНА КОЛОКАЦИЈА : Секојдневна и спортска, може да се носи како комплет за дуксери или со друга секојдневна облека. Совршен за спорт, работа, секојдневно носење и домашна облека. ЗАБЕЛЕШКА : не избелувајте хлор, не сушете се, Препорачувајте хемиско чистење или рачно измијте го, нежно измијте го со топла вода. Ве молиме чувајте во засенчување и суво место, чувајте од молец. Поради вродената природа на деликатното предиво од кашмир, може да се појави пилинг со абење, тоа е нормален феномен. Не грижете се за брчките. Кашмирот е природно отпорен на брчки и лесен за израмнување. 70%Девствен кашмир, 30%Биоразградлив најлон.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди