.

.

New
Ѓердан Од Приврзок Свети Мајкл За Мажи, Приврзок За Ѓердан Од Архангел Михаил Викинг, Ѓердан Од Медал Свети Мајкл Со Заштита Од Штит Од Меч, Христијански Католички П

Ѓердан Од Приврзок Свети Мајкл За Мажи, Приврзок За Ѓердан Од Архангел Михаил Викинг, Ѓердан Од Медал Свети

DEN 3.00

Тековен
Во продавницата

❤【Безбедност & Заштита】:St Мајкл Pendant симболизира одбрана, заштита и безбедност Кога сте во опасност, повикајте ја моќта На Ѓерданот Свети Михаил За Мажи. Архангел Свети Михаил ќе дојде да го отфрли злото од барање пропаст на душите. Молете се За Ѓердан Свети Михаил За Мажи, Архангел Михаил ќе ве заштити со својот меч и штит. Qurage horage & Street Qv : Приврзокот Свети Михаил, исто така, симболизира храброст, сила и цврстина. Ѓердан Свети Михаил За Мажи им помага на луѓето низ животот тешкотии со храброст и сила. Кога сте во загуба, можете да добиете моќ од Ѓердан Свети Михаил за мажи. Questfle Значаен Подарок Que : Приврзокот Свети Михаил е преполн со прекрасна кутија за ѓердан. Ѓердан Свети Михаил За Мажи е совршен подарок за вашиот љубовник, семејство, пријатели и соработници. Ѓердан свети Михаил за мажи е исто така совршен подарок За Божиќ Роденден, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста и Годишнината. Quzzable Shighal sindent големината на Приврзокот е 1,2"*1". Должината на синџирот На Ѓердан Свети Михаил За Мажи е 18" + 2". Ѓердан свети Михаил за мажи ќе одговара на целата ваша облека во сите прилики, како што се работа, вокација, забава, свадба и патување. Qually Hight Calletial Pendation, Кој е робустен и нема лесно да оцрни или ' рѓа, е изработен од висококвалитетна легура. Ѓердан Свети Михаил За Мажи не вклучува никел, олово, кадмиум, така што нема да ја повреди вашата кожа. Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате некаков проблем со ѓердан Свети Михаил за мажи. Ѓердан Од Приврзок Свети Михаил За Мажи, кој симболизира безбедност, заштита, храброст и сила, ќе ве чува со својот меч и штит и ќе ви помогне во животните тешкотии. €Карактеристики : Приврзокот Свети Михаил симболизира одбрана, заштита и безбедност. Кога сте во опасност, повикајте ја моќта На Ѓерданот Свети Михаил За Мажи. Архангел Свети Михаил ќе дојде да го отфрли злото од барање пропаст на душите. Молете се За Ѓердан Свети Михаил За Мажи, Архангел Михаил ќе ве заштити со својот меч и штит.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди