.

.

New
Винкрафт нба унисекс-јаже за возрасни со Брава Што Се Одвојува

Винкрафт нба унисекс-јаже за возрасни со Брава Што Се Одвојува

DEN 102.24

Тековен
Во продавницата

Предвремено затворање Официјално лиценциран производ. Квалитетни материјали што се користат за сите производи на винкрафт. Навивајте го вашиот тим со производи од винкрафт и Изразете ја својата гордост. Мади ВО Сад и Кина. Совршено за вентилаторот број 1. 2 страничен отпечаток. Официјално лиценцираните Врвки се достапни во различни големини и стилови, но нашата најпопуларна е има ширина од 3/4 инчи. Овој стил се одликува со вртлива кука ј и пластична брава што се одвојува. Овие врвки доаѓаат во живописни бои на вашиот омилен тим. Крајот На Ј-куката е совршен за клучеви, значки и држачи за билети. Оваа ставка е направена и Во Кина и ВО САД.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди