.

.

New
3дроза 8 Х 8 Х 0,25 Кекс За Спиење Слатки Слатки Соништа Розова Девојка Кекси Ѕвезди Дизајн Спална Соба Расадник Пижами Партија Глувчето Рампа

3дроза 8 Х 8 Х 0,25 Кекс За Спиење Слатки Слатки Соништа Розова Девојка Кекси Ѕвезди Дизајн Спална Соба

DEN 3.00

Тековен
Во продавницата

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 0,25 D Мека на допир, не ќе попуштат или кора. Исчистете со благ детергент. Направено од тешка рециклирана гума. Подлога За Глувчето. Подлога За Глувчето. Спиење кекс-слатки слатки соништа розова девојка кекси ѕвезди дизајн спална соба расадник пижами Партија Глувчето рампа е 8 "х 8" х .25 " и е направен од тешка рециклирана гума. Мат финиш сликата нема да исчезнат или кора. Машина за перење со помош на благ детергент и сув воздух.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди