.

.

New
Јана Жени Цветни Чипка Бралета Поместена Дише Секси Тркачка Чипка Градник

Јана Жени Цветни Чипка Бралета Поместена Дише Секси Тркачка Чипка Градник

DEN 287.84

Тековен
Во продавницата

89% Полиамид, 11% Еластан Затворање на повлекување. Миење Раце Само. [Удобен материјал ] 89% полиамид + 11% Еластан. Користење на 90% Вискоза чипка мрежа дише еластична ткаенина, анти мирис и анти пот, така што ќе се задржи кул и да се релаксираат во текот на целиот ден; Удобно мек допир, повеќе како вашиот втор слој на кожата. [Обложена Безжична Тантела Бралета ] цветна чипка бралета со отстранливи тенки меки влошки за чаши, мека и растеглива, дополнителна поддршка и одржување на обликот на вашите гради. [Мода Секси Изглед ] тркачка чипка градник дизајн со проѕирна чипка мрежа и цветни работ, секогаш направи вашата убавина назад издвоите. Длабоко V вратот чипка дизајн, покаже вашата најатрактивна градитеch и секси клучната коска. [Безжичен градник ] цветниот врв за градник од тантела не само што има стилски изглед, туку и Со Еластична лента за рамо и полите, не грижете се дека градникот ќе се вози нагоре и ќе се стегне или затегне на градите лошо чувство!. [Користете Начин ] овој градник е одличен избор за секојдневна употреба и сладок сон. Да го носите дали летото или зимата ќе ве направат без bство, удобно цел ден. Цветни Чипка Бралет. В-градници за дизајн на вратот. Отстранлив обложен обложен. Еластична лента За Истегнување и полите. Тркачки градник со цветна чипка мрежа. Без спојки за куки (истегнување на мрежеста чипка). Истегнете ги беспрекорните врвови за градник со цветна чипка од микрофибер. Грижа : рачно миење ладно, не избелувајте. S : 34 A 34 B 34 C 34 D. M : 36 A 36 B 36 C 36 D. L : 38 A 38 B 38 C 38 D. XL : 40 A 40 B 40 C 40 D. Jianna Женски Поместена Цветни Чипка Racerback Halter Bralette,супер мека,мазна, дише.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди