.

.

New
ХАУР01669БХ-Хауард Лајт Еднократна Употреба Пена Ушни Приклучоци

ХАУР01669БХ-Хауард Лајт Еднократна Употреба Пена Ушни Приклучоци

DEN 393.60

Тековен
Во продавницата

Светлата идеја во заштитата на слухот, ласерските Лајтови Или Необликуваните чепчиња за уши се изработени од полиуретанска пена со низок притисок кои нежно се шират во внатрешноста на ушниот канал за удобно долгорочно носење Нивната контурирана т-форма овозможува лесно вметнување и абење. Магента Со висока видливост и жолти бои ги прават ласерските лајт чепчиња за еднократна употреба лесно да се видат за време на проверките на усогласеноста. Со НРР од 32дб, овие чепчиња за уши обезбедуваат голема заштита на слухот што секој може да ја "види". 200 пара по диспензерот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди