.

.

New
Американско Знаме Шапка, Гроздобер Потресени Памук Татко Капа Бејзбол Капа САД Прилагодливи Патриотски Шапка За Мажи Жени

Американско Знаме Шапка, Гроздобер Потресени Памук Татко Капа Бејзбол Капа САД Прилагодливи Патриотски Шапка За Мажи

DEN 148.48

Тековен
Во продавницата

Памук и Полиестер Затворање на бравата. Миење Раце Само. Памук, кој е лесен, удобен, мек, дише и издржлив, 6 панел структура, едноставен и секојдневен дизајн нема да биде застарен лесно и везот на шапката многу стерео и исклучителна. На пример, трендовски Дизајн Се Одликува со претходно закривен визир и структурирани предни панели кои ја одржуваат формата со вклопување со низок профил, лепенка Од Американско Знаме на предните капачиња на бејзбол знамето, везови "САД" на под знамето, задниот дел е исто така извезен со различни стилови НА "САД" покажува дека сте горди што Сте Американец. 54-58см/21,25"-22,83", работ е 8см/3,14", бејзбол капачето На Американското знаме доаѓа со прилагодлива метална тока одзади, што го прави удобно да одговара на главите на повеќето луѓе. "Прилики"на сад знаме капа одличен избор за редовна секојдневна употреба и на отворено, може да се совпадне со различни секојдневни облеки како кошули или дуксери, што е идеален додаток за кампување, риболов, патување, возење велосипед, пешачење, возење, голф, тенис и други активности на отворено, што ви носи релаксирачко спортско време на отворено. "Прекрасен Подарок" - бејзбол капа со знаме одличен подарок за семејството, пријателите, Ветераните, патриот. Нашите капи за бејзбол татко со знаме се дизајнирани за унисекс и доаѓаат во различни бои за да одговараат на вашата личност, а унисекс едноставниот дизајн ги прави совршени и за мажи и за жени. Совршен е за вашите секојдневни кошули, секојдневни јакни, маици, фустани, фармерки.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди