.

.

New
Денсо 221-3151 Радијатор

Денсо 221-3151 Радијатор

DEN 1.00

Тековен
Во продавницата

Тип На Дел : Радијатор Произведено Од : Денсо. Број На Модел : 221-3151. Алт Модел : 221-3151. Алт МПН : 221-3151. Тежина на производот : 17,04 фунти. УПЦ : 042511178199. Состојба : Нова. Специфична Опрема За Возилото. Замена На Радијаторот на вашето возило? Денсо 221-3151 е директна замена, со вклопување На Оригинален Дел Од Опремата.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди