.

.

New
Апликација Далечински Управувач Вибратор За Гаќи, Носен Гаќи Вибратор Со Тркалање Топки, 3 Лизга &засилувач; 9 Вибрации Пеперутка Вибратор, Двоен Мотор Клиторичен С?

Апликација Далечински Управувач Вибратор За Гаќи, Носен Гаќи Вибратор Со Тркалање Топки, 3 Лизга &засилувач; 9 Вибрации

DEN 1534.40

Тековен
Во продавницата

Апликација Контролирана Ширум Светот-Погодете ги сите вистински места со сексуални играчки Аисителу, атмосфера што може да се носи што ја става контролата во ваши раце со Апликацијата Љубовен Сопружник Контролирајте ја вашата клиторисна атмосфера со вклучениот далечински управувач кој работи до 10 метри подалеку. Едноставното копче за притискање ајде да го вклучите/исклучите уредот и лесно да ја сортирате секоја функција. Можете исто така да изберете да ја ракувате играчката директно без далечинскиот управувач ако сакате. Силиконски Вибратор За Носење Гаќи - оваа не-вметнувачка, бутик секс играчка е направена за да остане ставена. Неговата ergономска форма е дизајнирана да се вгнезди во рамките на вашата дланка, без разлика каков тип на долна облека носите – се додека има неколку сантиметри ткаенина над областа на вулвата – вибраторот што може да се носи е подготвен да оди на работа на вас. Особено овој вибратор за гаќи доаѓа со свои црни гаќички од тантела како подарок (универзална големина), повеќе нема да се плашите од лизгање на вибраторите!. 3+9 функционален стимулатор За Клиторис со ролери - сексуална играчка што може да се носи има уникатна ролери за масажа на клиторисот на основниот врв што се лизга на и околу клиторисот со 3 различни интензитети што можат да испорачаат широка или насочена стимулација. Вибраторите за гаќи ќе се чувствуваат едноставно неверојатно притиснати на вашата вулва и клиторис, како и други erгени зони. Топчињата со вибратор на куршуми осцилираат со една хипнотизирачка брзина додека вибрацијата на клиторисот нуди 9 неверојатни вибрирачки функции. Овој вибрирачки стимулатор на клиторисот има контрола од непосредна близина, контрола на долги растојанија, неограничени обрасци на вибрации, можете да ги синхронизирате вибрациите со музика, можете да ги поставите вибрациите да реагираат на звук и всушност сами ДА ги ПОСТАВИТЕ нивоата на вибрации. Оваа индивидуализира секс играчки е навистина игра менувач. 100% водоотпорен, овој вибратор за жени е совршен придружник за вашата следна бања, туш или бања. Никогаш повеќе нема да се грижите за батериите, бидејќи клиторичниот вибратор е целосно УСБ-полнење со вклучен кабел за полнење. Вибраторот за гаќи, исто така, доаѓа со вреќа за складирање на сатен за да го одржува вибраторот безбеден и чист кога не се користи, и 2-годишна гаранција од Самите Аисителу. Слободно чувајте секс играчка за носење гаќи за себе или споделете ја со некој близок. Овој вибратор со далечински управувач е дизајниран со свилен мазен силикон безбеден за телото. Играчката има 3 различни контроли (контролирана апликација, безжичен далечински управувач, производ) и има безжично поврзување до 34 стапки. Уникатната форма на дланка со дизајн на текстури подигнати од роза овозможува таа да биде пренаменета како атмосфера што може да се носи - само лизнете ја во шипката на вашите долни делови и виола! САМОСТОЈНИ вибрирачки гаќи. За разлика од другите сексуални играчки, вибрирачките гаќички се прилично лесни–што го олеснува патувањето. Тие се исто така неверојатно разноврсни затоа што не ви треба партнер со кој ќе си играте за да ги направите попријатни, па начинот на кој ги користите и со кого ги користите зависи целосно од вас. Овој безжичен вибратор без фталат е моќен од кој било друг вибратор што може да се носи или вибрира гаќи, исто така дава повеќе! Доаѓа со своја црна танга од тантела и далечински управувач што се полни. Лесно се чисти, водоотпорен, па дури и се полни, така што нема да мора да се грижите за купување батерии. Апликацијата што можете да ја преземете на паметен телефон ви дава многу опции. Како што е живописно воatамот на музиката или гледање видео од апликацијата. Има 9 различни класични поставки за вибрации со повеќе точки на стимулација со ребрести страни. Постои видео режим кој ви овозможува да изберете видео на вашиот телефон и да користите 9 претходно поставени режими на вибрации додека се репродуцира видеото. Постои дури и амбиент за спарување на вибрациите со музика. Можете да пуштате песни што се преземаат на вашиот телефон и го имаат пулсот на музиката.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди