.

.

New
Мајкрософт ФМК-00042 Конзола, 18.5 х 12 х 5, Црна

Мајкрософт ФМК-00042 Конзола, 18.5 х 12 х 5, Црна

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

Игрите играат подобро На Xbox One X Искусете 40 проценти повеќе енергија од која било друга конзола. 6 терафлопи со графичка моќ на обработка И 4к блу реј плеер обезбедува повеќе извонредно игри и забава. Играјте со најголемата заедница на гејмери на најнапредната мултиплеер мрежа. Работи со сите Ваши Xbox еден игри и додатоци. Одлично за 1080p екрани игрите работат непречено, изгледаат одлично и брзо се вчитуваат. Мајкрософт Xbox ЕДЕН X 1tb Конзола.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди