.

.

New
Јубнлви Квадратен Врат Летни Пругасти Плус Големина Лесни Трендовски Секојдневни Дуксери За Жени Основни Блузи Без Ракави

Јубнлви Квадратен Врат Летни Пругасти Плус Големина Лесни Трендовски Секојдневни Дуксери За Жени Основни Блузи Без

DEN 233.44

Тековен
Во продавницата

100% Полиестер Произведено во САД или Увезено. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. ✈ ✈+За Превозот На Yubnlvae Quited : Испорачан во Рок од 48 часа по нарачките,стандардна Испорака : 7-15 дена, Забрзана Испорака : 3-5 дена. Материјал : овие женски кошули се меки, удобни и лесни, многу совршени за секојдневно секојдневно носење. Карактеристики : Обичните Врвови за жени се дизајнирани со ракав од чипка, а лабавото вклопување ве Прави Мода и елегантна. Натпревар : деловните секојдневни кошули се Одлични за секојдневна облека, Совршени за спарување со фустанот надолу со фармерки, шорцеви или хеланки. Повод : обичната маица е совршен избор за вашето секојдневно носење, забава, работа, состаноци, патувања и какви било други прилики Во Пролет, Лето, Fall и Зима. 【Ние Нудиме Бесплатна Услуга За Размена.Ако производот е оштетен или големината не е соодветна. можете да го замените бесплатно.- ✤Контактирајте Не : ако имате проблеми со вашата нарачка. ве молиме контактирајте не прво преку е-пошта пред да побарате помош. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа за ефикасно да го решите за вас. кардиган за жени божиќна кошула жени карирана кошула женски есенски кошули женски зелен дуксер за жени пад женска облека женски кошула со долги ракави женски кардиган кроп блузи плетени кардигански надворешни палта загреани за жени жан блејзер мотоцикл волна пуфер жолто карирано здолниште и сетatот палто ски плус големина зимски дожд девојки блејзери бизнис обичен руно плетен аниме џемпер црвен патент црно надвор од кошула фустан култура врвот шерпа. жените надвор од рамото врвови жени паѓаат чевли црн резервоар врвот кошула fall фустан мајчинство врвови девојки кардиган датум ноќ врвови за жени жени плус големина врвови живот елек црни блузи за жени дуксер шпагети ремен резервоар блузи за жени паѓаат облека за жени доилки женски кардигани лесен лесен пад кардиган без ракави кардигани за жени шифон блузи за жени отворен преден кардиган за жени резервоари жените мама кошула сенф кардиган за жените падне мода за. кроп блузи обични блузи за женски женски маици женска кошула леопард кардиган за жени врвови за култури за тинејџерки есенски свадбени фустани за гости 3/4 блузи за жени црни блузи за жени безбедносен елек маици со долги ракави за жени црн дуксер женски хавајски кошула женски врвови есенски дуксер од вратот на екипажот жени бела поло кошула жени вратоврска боја дуксер мрежа врвни атлетски блузи за жените жени повик лабава бохо блузи раб врвот бејзбол маици потсмеваат вратот блузи за жени бели. ●Внимание На големината ● Големината е мала, препорачајте нарачка 1-2 големина нагоре, ве молиме бидете сигурни,имаме совршени услуги по продажбата што ќе ви помогнат да ги избегнете загубите на проблемот со големината. ①Ткаенина】 Изработени од супер мека ткаенина, овие пријатни кошули лесно преминуваат од крцкавоста на пролетта/есента до свежината на зимата.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди