.

.

New
Случај Компатибилен За Флукс 117/ 115/ 116/ 87В/ 88В/ 101, Исто Така, Одговара На Кренова Мс8233д/ Неотек 8233Д ПРО/ Астроаи ТРМС 6000 Брои Волт Дигитален Мултиметар И Повеќе СО САМОС

Случај Компатибилен За Флукс 117/ 115/ 116/ 87В/ 88В/ 101, Исто Така, Одговара На Кренова Мс8233д/ Неотек 8233Д

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

За Флук 113 /114/115 /117 /177/178/179/101/107/106 Дигитален мултиметар За Флук 87в 88в Ф15Б+Ф17Б+Ф18Б+. за Гринли ДМ-45. за Клајн мм1000. За Кренова МС8233Д. За Extech EX330. КРОЈАЧ за : Фит Флук 117/115/116/114/113/177/178/179 Дигитален Мултиметар И Флук 87В 88В Ф15Б+Ф17Б+Ф18Б+, Гринли ДМ-45,Клајн мм1000, Кренова Мс8233д, Екстех ЕКС330, ТРМС 6000 и повеќе СО сам отстранлива сунѓерска пена. Обезбедена Заштита И Големина : Овој вид цврста заштитна торба за куќиште е изработена од врвен тврд материјал ЕВА, тоа е заштита на животната средина, водоотпорна, отпорна на удари и отпорна на прашина. Тоа може да го заштити вашиот метар од гребнатини и оштетувања. Персонализиран Ентериер : Висококвалитетна отстранлива САМОСТОЈНА ПЕНА според обликот на мерачот, држете го вашиот мултиметарски тестер цврсто на место. Во случај машината да падне, дизајниравме еластичен појас за да ја заштитиме. Мрежеста торба со патент може да носи дополнителни кабли/клипови/кабли,/Алигатор и Флук 1АЦ-А1-II/ Клајн Алатки NCVT-2 Тестер со Двоен Опсег. Практичен Дизајн : Цврстата рачка ви е лесна за носење насекаде, и е погодна за секоја пригода. Издржливиот дизајн со двоен патент е корисен за рамен без да вршите притисок врз патентот - ова ветува добро за долг живот, за да можете да ја користите вашата машина во секое време. Безгрижна Гаранција : ние нудиме 100% враќање на средствата со проблем со квалитетот. Пакетот вклучува 1* куќиште за тврдо носење COMECASE, мерач на метил и други додатоци не се вклучени. Отстранлива САМОСТОЈНА пена компатибилна за : .

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди