.

.

New
Xbox 360 Наспроти Контролер

Xbox 360 Наспроти Контролер

DEN 399.84

Тековен
Во продавницата

Аркадни стил микро-прекинувач борбена рампа Скриен Почеток и Изберете копчиња. 6 копче аркадни стил распоред. Optimономски зафат за оптимално позиционирање на рацете на копчињата. Официјално лиценциран Од Мајкрософт За Xbox 360. Специјално дизајниран ЗА ааа борбени игри На Xbox 360, подлогата има висококвалитетни активатори за микро-прекинувачи за да му дадат на палецот слично чувство како она на вистинската аркадна машина. Копчињата на подлогата се поставени во очекуваната конфигурација со шест копчиња за да му дадат на корисникот вистинско аркадно чувство, што го олеснува извршувањето на тешките борбени потези непречено. Самиот палец има капаче со прекумерна алатка додека самата подлога има сатенска завршница за да спречи лизгање на контролорот за време на играта.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди