.

.

New
Бопарт Мини Табла Знаци, 20 Пакет Мали Дрвени Табла Табла Знак Со Поддршка Триножници За Плевене Маса Броеви, Вклучена Храна Знаци, Партија Декорација

Бопарт Мини Табла Знаци, 20 Пакет Мали Дрвени Табла Табла Знак Со Поддршка Триножници За Плевене Маса Броеви,

DEN 191.68

Тековен
Во продавницата

Малата табла е со големина од 3 х 4 Инчи за пишување и цртање, многу слатки украсни знаци на табла Малата табла може да се постави хоризонтално или вертикално на штандот за штафелај, што е многу покреативно, но и стабилно. Редовни маркери за креда или течна креда се препорачуваат за овој знак за мини табла, тој може да се користи повеќекратно откако ќе се избрише со гума или крпа. Малиот знак на табла е изработен од пријателско и висококвалитетно дрво, етикетата на таблата е помазна отколку директно печатење на дрво. Овој знак за мини табла е само совршена големина за означување храна, пијалоци на забава или шведска маса итн., Одлично за бонбони бар или маса за десерти за свадба, дипломирање или друга декорација на забави. Малата табла е со големина од 3 х 4 Инчи за пишување и цртање, многу слатки украсни знаци на табла. Малата табла може да се постави хоризонтално или вертикално на штандот за штафелај, што е многу покреативно, но и стабилно. Редовни маркери за креда или течна креда се препорачуваат за овој знак за мини табла, тој може да се користи повеќекратно откако ќе се избрише со гума или крпа. Малиот знак на табла е изработен од пријателско и висококвалитетно дрво, етикетата на таблата е помазна отколку директно печатење на дрво. Овој знак за мини табла е само совршена големина за означување храна, пијалоци на забава или шведска маса итн., Одлично за бонбони бар или маса за десерти за свадба, дипломирање или друга декорација на забави. ЗНАЦИТЕ НА СУПЕР МИНИ ТАБЛА работат совршено и додаваат дополнителен елемент на масата за вклучена маса, свадбена маса или друга маса за забави. Со овие, гостите можат лесно да ги идентификуваат предметите што се сервираат. Овој Мал Знак За Табела Со Табли е одличен за употреба за броеви на табели, етикети за храна, картички за места, картички за имиња, табли за пораки итн., многу симпатичен, но практичен мал знак за табла.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди