.

.

New
FASJ Мини број рампа, Designономски Број Рампа Дизајн, 2.4 GHz Безжична Технологија, 18 Клучеви, Црна

FASJ Мини број рампа, Designономски Број Рампа Дизајн, 2.4 GHz Безжична Технологија, 18 Клучеви, Црна

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

Применливи Луѓе : Широк спектар на апликации, погодни за работници во табеларни пресметки, сметководители, финансиски персонал и програмери Ergономски Дизајн : нумеричката тастатура прифаќа ergономски дизајн, а аголот на наклон од 15° го намалува непотребниот притисок при долгорочно пишување. Безжична Технологија од 2,4 GHz : Стабилен пренос на сигнал, безжичната технологија од 2,4 GHz може да обезбеди брза и сигурна врска со работен опсег до 10 метри. Идеален Придружник : нумеричката тастатура има 18 копчиња и има функција за исклучување звук, што ја прави идеален придружник за внесување податоци. Мини Стилски : Користејќи софистицирана технологија на производство, нумеричката тастатура е мини, стилска и привлечна, со фина изработка. Ад Спецификација : p класа=ванг-уреди-текст>Тип На Ставка : Нумеричка Тастатура Материјал : ABSModel : За Mld-269connection Метод : 2.4 G Безжичен број На Копчиња : 18 Keysbattery Тип : Aaa Алкални Батерии (Испорачани Без Батерии) Како Да Се Користи : Plugandplaypackage Листа : 1 x Numeric Тастатура1 x Receive.

Останатите карактеристики

p class=wang-edit-text>:
Item Type:
Numeric Keyboard
Material:
ABS
Model:
for MLD-269
Connection Method:
2.4G Wireless
Number of Keys:
18 Keys
Battery Type:
AAA Alkaline Batteries (Shipped Without Batteries)
How To Use:
Plugandplay:
Package List:
1 x:
Numeric Keyboard:
1 xReceive :
Обновено

Слични понуди