.

.

New
Симпатична Јазовец Тркалезни Подлоги За Автомобили Слатки Држачи За Чаши 2,56 Инчи За Абсорбента За Пијалоци

Симпатична Јазовец Тркалезни Подлоги За Автомобили Слатки Држачи За Чаши 2,56 Инчи За Абсорбента За Пијалоци

DEN 265.44

Тековен
Во продавницата

●Големина●нашиот автомобилски подлоги со дијаметар 2,56 " ќе одговара на држачите за чаши во повеќето автомобили, можете да ја измерите големината на држачот за чаши за автомобил пред да го купите ●Материјал ● подлоги за држачи за Чаши За Автомобили се изработени од врвни еколошки дрвени материјали, безбедни, без мирис и можат да издржат висока температура. €Дизајн●дното на подлогата има дизајн на плута,има еден удобен засек на страната на подлогата за лесно отстранување, кога течноста за пијалоци се истура,лесно може да ги апсорбира капките течност од надворешната страна на чашата, да го одржува држачот за чаши за автомобил сув и чист. ●Најдобри Подароци}автомобилските подлоги за држачи за чаши се погодни и за секојдневниот живот и за турнејата за самоуправување на отворено.Корисни и практични со одлични дизајни за мажи или жени, млади или стари. €Нега и Сервер} симпатичниот подлога е многу лесен за чистење, само користете вода или додадете малку детергент за чистење, а потоа проветрувајте да се исуши.Ако имате какви било прашања, само можете да склучите договор со нас и ние ќе ги решиме вашите прашања на време. Автомобил подлошки симпатична носителите автомобил чаша 2.56 " дрвени пијалок подлоги за жени човек, дизајниран со смешни модели на носителите автомобил чаша.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди