.

.

New
ЏГКГБ Машка Кожна Актовка Чанта За Деловно Патување Службено Патување 15,6 Инчи Компјутерска Торба

ЏГКГБ Машка Кожна Актовка Чанта За Деловно Патување Службено Патување 15,6 Инчи Компјутерска Торба

DEN 9814.08

Тековен
Во продавницата

Кожа Земја Како Што Е Означено. Текстурата на металот, удобната картичка и кожата за да формираат моден контраст, се чувствуваат подобро. Може да висат на дизајнот на количката, ослободете ги рацете, а потоа повеќе предмети поудобно и лесно. Позиција на компјутерот што апсорбира удари. Кожна рачка, густ материјал, лесен за и затворање, силно чувство за дизајн, чувствувајте се удобно. Со хардверски патент, мазен и лесен за влечење и непречено затворање, издржлив. Земја Како Што Е Означено. Текстурата на металот, удобната картичка и кожата за да формираат моден контраст, се чувствуваат подобро. Може да висат на дизајнот на количката, ослободете ги рацете, а потоа повеќе предмети поудобно и лесно. Позиција на компјутерот што апсорбира удари. Кожна рачка, густ материјал, лесен за и затворање, силно чувство за дизајн, чувствувајте се удобно. Со хардверски патент, мазен и лесен за влечење и непречено затворање, издржлив. Текстурата на металот, удобната картичка и кожата за да формираат моден контраст, се чувствуваат подобро.Може да висат на дизајнот на количката, да ги ослободите рацете, а потоа и повеќе предмети поудобно и полесно компјутерска положба што апсорбира удари кожна рачка, густ материјал, лесен за и затворање, силно чувство за дизајн, чувствувајте се удобно.Со хардверски патент, мазен и лесен за влечење и непречено затворање, издржлив.Материјал : кожа големина : како што е прикажано пакетот вклучува : чанта * 1 (не вклучува други предмети за презентација)Обрнете внимание.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја.За детална споредба на големината, ве молиме дозволете разлики од 1-3 см поради рачно мерење.Гласник Торба Рамо Торби Човек Чанти И Торби Мали Крстот Торби За Мажи и Жени.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди