.

.

New
Uxsiya нос тример за коса USB полнење електричен нос за коса Тример преносен нос за коса за мажи и жени сребрена сива боја

Uxsiya нос тример за коса USB полнење електричен нос за коса Тример преносен нос за коса за мажи и жени сребрена сива

DEN 222.24

Тековен
Во продавницата

【Мулти-функции】 Овој тример за коса на носот со паметен микро-вакуум систем може ефикасно и удобно да ја отстрани несаканата коса од носот, ушите, веѓите, брадата и лицето 【Без никаква болка】 Овој мултифункционален тример за коса со силен мотор, висока ротирачка стапка, осигурете ја косата на носот без влечење. Удобно е и лесен за употреба, што ви дава пријатно чувство. 【USB полнење】 Овој тример за коса на увото и носот со USB дизајн за полнење, повеќе режим на напојување, долга издржливост, ви носи погодност. Од вас не се бара повторно да купите батерија, што е соодветно за патување и деловно патување. 【Ергономски дизајн】 Овој тример за коса на носот е во согласност со ергономскиот дизајн, рачката е лесна за зафаќање и ракување. Усвојувајте дизајн на низок бучава, можете да ја исечете косата на носот без да им пречи на другите. Дизајнот на еден копчиња е лесен за употреба и погоден за мажи и жени. 【Гаранција за услуга】 Секој наш производ има обезбедување на квалитет, доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас директно. Нашата професионална услуга за клиенти ќе одговори на вашите прашања во рок од 24 часа. 【Мулти-функции】 Овој тример за коса на носот со паметен микро-вакуум систем може ефикасно и удобно да ја отстрани несаканата коса од носот, ушите, веѓите, брадата и лицето. 【Без никаква болка】 Овој мултифункционален тример за коса со силен мотор, висока ротирачка стапка, осигурете ја косата на носот без влечење. Удобно е и лесен за употреба, што ви дава пријатно чувство. 【USB полнење】 Овој тример за коса на увото и носот со USB дизајн за полнење, повеќе режим на напојување, долга издржливост, ви носи погодност. Од вас не се бара повторно да купите батерија, што е соодветно за патување и деловно патување. 【Ергономски дизајн】 Овој тример за коса на носот е во согласност со ергономскиот дизајн, рачката е лесна за зафаќање и ракување. Усвојувајте дизајн на низок бучава, можете да ја исечете косата на носот без да им пречи на другите. Дизајнот на еден копчиња е лесен за употреба и погоден за мажи и жени. 【Гаранција за услуга】 Секој наш производ има обезбедување на квалитет, доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас директно. Нашата професионална услуга за клиенти ќе одговори на вашите прашања во рок од 24 часа.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди