.

.

New
Барбадос во мојата ДНК -далечинска контрола на држачот за организатор кутија со 5 оддели ТВ далечинско складирање кутија за дневна соба спална соба бања една голем?

Барбадос во мојата ДНК -далечинска контрола на држачот за организатор кутија со 5 оддели ТВ далечинско

DEN 1419.20

Тековен
Во продавницата

СТП кожа 【Материјал】 Далечинскиот управувач штанд е изработен од висококвалитетна PU кожа, која има елегантен изглед и мека ткаенина, спречува гребнатини и има елегантен и едноставен дизајн, кој игра улога во украсувањето на просторијата. 【Мултифункционални】 Пет пространи оддели за складирање се дизајнирани да сместат далечински управувачи на ТВ, далечински управувачи на климатик, канцелариски материјали, додатоци за медиуми и други мали електронски уреди, а исто така може да се користат како кутии за складирање на биро и кутии за козметичко складирање. 【Големина】 Нашата далечинска контрола на кутијата за десктоп мерки 8.3 x 2,9 x 4,7 инчи и може да се постави каде и да ви треба, да ви помогне да ги организирате вашите далечински управувачи и шанси и завршува и да ги одржувате уредно во удобна, лесно достапна локација. 【Повод】 Овој организатор на далечински управувач на ТВ може да биде поставен на маса за кафе, кауч, фотелја, спална соба, маса покрај креветот, дневна соба, аголна биро, фустан, студија или кое било место во вашиот дом и канцеларија. Може да им се даде и на семејството и пријателите како добар подарок за домаќинство или промоција на работа. 【Упатства за перење】 Кутијата за складирање на далечински управувач се препорачува редовно да се бришат и чистат, да не ја впиваат или измиете, за да не го намалите животот на кутијата за складирање на далечински управувач. 【Материјал】 Далечинскиот управувач штанд е изработен од висококвалитетна PU кожа, која има елегантен изглед и мека ткаенина, спречува гребнатини и има елегантен и едноставен дизајн, кој игра улога во украсувањето на просторијата. 【Мултифункционални】 Пет пространи оддели за складирање се дизајнирани да сместат далечински управувачи на ТВ, далечински управувачи на климатик, канцелариски материјали, додатоци за медиуми и други мали електронски уреди, а исто така може да се користат како кутии за складирање на биро и кутии за козметичко складирање. 【Големина】 Нашата далечинска контрола на кутијата за десктоп мерки 8.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди