.

.

New
Фустани танцуваат фустан мода со долг ракав металик пејачи кои ја обожаваат костумот лирска фаза перформанси танцувачка облека

Фустани танцуваат фустан мода со долг ракав металик пејачи кои ја обожаваат костумот лирска фаза перформанси

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

Womenените околу ракав за ракав од вратот, танцувачки фустан, металик во боја блок, фустани за танцување облека Направено од мека ткаенина, дишење, пријателски за кожата, удобна за допирање и носење, ве тера да се чувствувате добро. Дизајн на метален блок во боја, тркалезен врат, ракав за пламен, едноставен и класичен изглед. Тенок фит фустан, совршено покажете ја вашата убава форма и ве натера повеќе да бидете повеќе шармантни. Совршено за лирски танц, коктел, вечер забава, перформанси за танцување, свадба, итн. Womenените околу вратот од ракав, танцувачки фустан, металик блок во боја, фустани, фустани за танцување. Направено од мека ткаенина, дишење, пријателски за кожата, удобна за допирање и носење, ве тера да се чувствувате добро. Дизајн на метален блок во боја, тркалезен врат, ракав за пламен, едноставен и класичен изглед. Тенок фит фустан, совршено покажете ја вашата убава форма и ве натера повеќе да бидете повеќе шармантни. Совршено за лирски танц, коктел, вечер забава, перформанси за танцување, свадба, итн. Карактеристики : жени со ракав од вратот, танцувачки фустан, металик блок во боја, фустани за танцување. ве прави добро да се чувствувате.Металичен дизајн на крпеница во боја, тркалезен врат, ракав од пламен, едноставен и класичен изглед. перформанси, свадба, итн. Материјал : полиестер, спандексколор : црна, виолетова , црвена , сина , големина : s код, m код, l код, xl код , xxl codeset Вклучи : 1x танцов фустан : 1. Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликите. Ве молиме, оставете разлики од 0,5-2 см поради рачното мерење.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди