.

.

New
evpct 3Pcs Голи Розови Виолетови Кафеави Мат Кадифени Кармини Комплет Долготрајни 24 Часа Мат Пакувања Со Стапчиња За Усни Сјај За Дамки За Усни Шминка За жени лабијали ?

evpct 3Pcs Голи Розови Виолетови Кафеави Мат Кадифени Кармини Комплет Долготрајни 24 Часа Мат Пакувања Со Стапчиња

DEN 864.00

Тековен
Во продавницата

Quz 3 Pcs Свилен Кадифе Мат Кармин Сет Тоа е кадифе мат кармин во собатаСвиленкаста како чоколадо, лесна текстура и интензивна хидратација нудат свилено чувство со нулта гравитација. ❤【Deisgn Овој кармин го имитира дизајнот на усните, компактниот и извонреден дизајн ви овозможува поудобно да го носите со себе, да нанесувате шминка во секое време и да ги одржувате усните мазни и убави. Пчелин Восок, растително масло и други природни состојки, природна вода за заклучување на пчелин восок за да се постигне долготраен навлажнувачки ефект, лесна текстура и интензивна хидратација нудат свилено чувство со нулта гравитација. Qurz повеќе Прилики Тоа е свиленкаста, лесна текстура, извонредна и елегантна, погодна за сите сезони шминка, особено во канцеларија, датира, шопинг, партии. Ова е многу удобен, многу убав комплет за шминка за усни, лесен за носење.Одлично за секого, без разлика дали сте почетник во шминка или шминкер. Qurfect Packaging & Убав Подарок}овој производ може да создаде природни неутрални секојдневни основни или драматични задебелени усни.Со совршено пакување, погодно е да се купи како лична употреба или како роденденски подарок на пријателите или на вашата мајка, сопруга, девојка пријатели или како подарок на денот на Благодарноста,Божиќ, Ноќта на Вештерките и други фестивали.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди