.

.

New
Удобност со кратки Ракави Со Цврста Боја Топ Женски Кул Секојдневни Култури Излегување Маици Декорација На Копчиња Полиестер

Удобност со кратки Ракави Со Цврста Боја Топ Женски Кул Секојдневни Култури Излегување Маици Декорација На Копчиња

DEN 319.84

Тековен
Во продавницата

Материјал : Памук и Полиестер ①МАТЕРИЈАЛ 95% Полиестер, 5% Спандекс. Мека и удобна за носење. ①ПРИЛИКИ оваа женска кошула одлична за секојдневно носење, улица, слободно време, салон, шопинг, роденден, викенд, фестивал, забава, клуб, излегување, излегување, плажа, патување, одмор, училиште, работа, Колеџ, Божиќ, Денот на Благодарноста, Нова Година, Денот на Вљубените и други годишнини/ прослави. Погоден за носење на сите сезони. Повлечете го затворањето. ●СОВПАЃАЊЕ/Лесно се спарува со хеланки или фармерки,панталони за истегнување, чизми или облека, хеланки, здолништа, чизми, високи потпетици, сандали со прерамки или можете да го носите со елек/кардиган/јакна/палто за есенски или зимски денови!. ●ВРВ за ПЕРЕЊЕ ● Рачно перење или машинско перење со ладна вода, без белење. Ве МОЛИМЕ проверете ја табелата со големини пред вашето купување, препорачливо е да земете поголема големина ако сакате лабав стил. Ако имате какви било прашања во врска со предметот, слободно контактирајте не. кошули со копчиња за жени црвени карирани кошули со копчиња за жени карирани кошули за жени елек против карирани кошули за врат за жени гроздобер карирани кошули за жени обични кошули за жени карирани жени фланелни карирани кошули карирани плетени кошули жени меки плетени карирани кошули со копчиња надолу женски карирани кошули со долги ракави карирани кошули жени каки карирани кошули со копчиња надолу женски фланелни карирани кошули јакна женски карирани кошули женски карирани кошули со долги ракави карирани кошули долги женски карирани кошули долги. за жени преголеми карирани кошули за жени долги дуксери од 90 тите да носат со хеланки женски врвови во земјата виолетови блузи за жени породилни блузи со долги ракави за жени облечени блузи со плус големина за жени 4x златна кошула за жени каваи врвна кошула со долги ракави topетски гранџ женски дуксери хауба памук v кошули за вратот жени секси кошули за девојчиња женски кошули и блузи секси плус големина плус големина корсет врвот маица фустани за жени секси без ракави култура врвот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди