.

.

New
Кутија За трепки Кутија Лажни Ленти Трепки Пакет Во Рефус Празни Трепки Кутии За Пакување Пакет

Кутија За трепки Кутија Лажни Ленти Трепки Пакет Во Рефус Празни Трепки Кутии За Пакување Пакет

DEN 952.00

Тековен
Во продавницата

Празната кутија за трепки е изработена од сигурен материјал, така што можете да ја користите со доверба Организаторот за виткање трепки е погоден за секојдневно носење и ви помага да управувате со трепките. Кутијата за пакување трепки е задолжителна за девојки, љубители на шминка, шминкери и салони за убавина. Идеален подарок за вашата мајка, девојка или сопруга на роденден, Денот на Вљубените или други важни прилики, чувајте ја секогаш убава и привлечна. Спецификација : Име : празна боја на кутијата за трепки како што е прикажано.

Останатите карактеристики

Name:
empty eyelash box
Color as shown :
Обновено

Слични понуди