.

.

New
Кошница За Складирање на Вода, Голема Пречка за Перење Со Рачки Што Се Склопуваат Корпа За Складирање За Детска Соба, Пречка За Нерви,Складирање Играчки

Кошница За Складирање на Вода, Голема Пречка за Перење Со Рачки Што Се Склопуваат Корпа За Складирање За

DEN 383.84

Тековен
Во продавницата

ДИМЕНЗИЈА : 19, 3х11, 8х15, 9 инчи (49х30х40, 5 см), погодно за сместување на повеќе од 20 парчиња тенка облека МАТЕРИЈАЛ : 300д ткаенина Од Оксфорд, отпорна на влага и водоотпорна, лесна и издржлива. ДИЗАЈН : Убава функционална декорација на домот. Дизајнот што се преклопува ја прави корпата за облека лесна за носење и може да се преклопи кога не се користи за да заштеди простор. КАРАКТЕРИСТИКИ : рачката на Јажето е силна и издржлива, четирите агли на корпата се фиксираат со загради, а задебеленото дно ја прави корпата за перење постабилна и издржлива. АПЛИКАЦИЈА : кантите за Перење за Складирање се забавен и креативен начин за организирање и складирање, Складирање Облека (особено за долна облека, чорапи, градник, итн.), Складирање домашен Текстил, Складирање Играчки, Складирање На Производ За Бебиња и Складирање На Производ За Домашни Миленици. Име на производ : Преклопен Материјал За Корпа За Складирање Корпа ЗА Перење : 300д Оксфордска Ткаенина(Полиестер) Големина : 19, 3х11, 8х15, 9 ВО / 49х30х40, 5 См Волумен : 60л Пакет : 1 х Корпа за Перење, 4 х Загради Карактеристики : Преклоплив, Еколошки, Моден, Издржлив, Квалитетна Употреба : Погоден За Дома, Универзитетски Дом, Кампување, Стан, Хотел, Соба За Бебиња, Помошна Просторија, Складирање Автомобил, Итн. Издржлив материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив, нема потреба да се грижите за кинење, задебелено дно, постабилно и издржливо. Голем капацитет : корпа ЗА перење со голем капацитет ОД 60 ЛИТРИ, може да собере многу облека, играчки, книги, списанија, игри итн. Дизајн на преклопување : преклоплив дизајн, лесен за носење, може да се преклопи кога не се користи за заштеда на простор. Се состои од 4 загради : корпата за перење се состои од 4 загради, така што не треба да се грижите дали ќе се сруши. Како да поставите : Ставете ги заградите во попречувачот и затворете Го Велкро. ЗАБЕЛЕШКИ : ве Молиме љубезно дозволете отстапувања од 1 - 2 см (0,4" - 0,8") поради рачно мерење.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди