.

.

New
Приклучок за Одвод на Силиконска Када луксбокс за Одвод на Када и Мијалник За Бања, 2 парчиња Црно сиво

Приклучок за Одвод на Силиконска Када луксбокс за Одвод на Када и Мијалник За Бања, 2 парчиња Црно сиво

DEN 174.08

Тековен
Во продавницата

●УНИВЕРЗАЛЕН ЗАТВОРАЧ за КАДА ● затворачот за када е погоден за одводи за бања од 1,18 инчи до 1,85 инчи, дебелината на текстурата постепено се зголемува за подобро да одговара на одводот на мијалникот; ●УНИКАТЕН ДИЗАЈН●обликот на слатки мали патки не само Што може да ја украси вашата када, да ги направи вашите деца како нив, туку и лесно е да се одземе и отстрани дури и кога нивото на водата е полно во вашиот мијалник или када;. ●ЗАТВОРАЧ за ОДВОД на КАДА ● затворачот за када е изработен од силикон со добар квалитет, кој е мек за совршено запечатување на мијалници или кади без истекување, симпатичен изглед, исто така, прави декорација на вашата када или мијалник; ●ЛЕСЕН за УПОТРЕБА ● Затка за Одвод многу лесно притиснато во одводот, направете совршен печат за да спречите проток на вода и однесете го по завршувањето на работата. Прекрасен избор за замена за вашиот оштетен или протечен затворач. Употреба : Покријте го приклучокот за када на цевката за одвод пред да ја наполните кадата или мијалникот, а работата е завршена,спречете непријатни мириси,Издржливи, но може да се исчистат.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди