.

.

New
X-Gree M5x80mm 304 не'рѓосувачки челик двоен крај навојна завртка за завртки за завртки 20 парчиња (M5x80mm 304 Tornillo de Tornillo de Tornillo Roscado de Doble Extremo de Acero Inoxidable 20pcs

X-Gree M5x80mm 304 не'рѓосувачки челик двоен крај навојна завртка за завртки за завртки 20 парчиња (M5x80mm

DEN 539.20

Тековен
Во продавницата

Материјал : 304 не'рѓосувачки челик; Име на производот : двојно столче; Тежина : 190g Содржина на пакетот : 20 парчиња x двојно крајно обетка; Големина на низата : M5 / 0. Главна боја : сребрен тон; тешка тема : 0,8мм. Вкупна должина : 80мм / 3,15"; Стил на нишка : делумно нишка (вкупно надолжно : 80 mm / 3,15 ''; Estilo de Rosca : Parcialmente Rosca. Квалитет на завртката : M5 x80mm; крајна должина на конецот : 21мм / 0,83 "(секој) (Tornillo : M5 X80mm; Longitud del Extremo de La Rosca : 21mm / 0,83 '' (CADA). Материјал : 304 не'рѓосувачки челик; Име на производот : двојно завршен обем; тежина : 190g. Содржина на пакет : 20 парчиња x Двоен крај Студија; Големина на низата : M5 / 0. Главна боја : сребро Tone; Thread Pitch : 0. Total Length : 80mm / 3.15"; Thread Style : Partially Thread(Longitud total : 80 mm / 3.15' '; Estilo de rosca : parcialmente rosca. Screw quality : M5 x80mm; Thread End Length : 21mm / 0,83 "(секој) (Tornillo : M5 x80mm; Londitud del Extremo de la Rosca : 21mm / 0,83 '' (CADA). M5 X80 MM 304 не'рѓосувачки челик двојно завртка за завртка за завртки за завртки за завртки за завртки за завртки за завртки од 20 PCS5 MM се користи за RC авион.екселен за заградување на труп или ленти за слетување, или шипки за контрола на рамнината во тешка категорија. Nombre del Producto : Perno Final Doble; Пезо : 190 gcontenido del Paquete : 20 Piezas x Perno Final Doble; Тамањо де Роска : М5 / 0,2 '' Главен директор на боја : Тоно Плајдо; Paso de Rosca : 0,8 mmlongitud Вкупно : 80 mm / 3,15 ''; ESTILO de Rosca : Parcialmente Roscatornillo : M5 x80mm; Londitud del Extremo de la Rosca : 21mm / 0,83 '' (CADA).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди