.

.

New
Заштитник на филмот со 2 пакувања Ваксон, компатибилен со Purism Librem 13 V3 13.3 Заштитен филм на тастатурата [не заштитници на екранот]

Заштитник на филмот со 2 пакувања Ваксон, компатибилен со Purism Librem 13 V3 13.3 Заштитен филм на тастатурата [не заштитници

DEN 255.84

Тековен
Во продавницата

Погледнете го насловот за компатибилни модели Обезбедете целосна заштита за тастатурата против прашина, истурање на течноста, абење на клучеви, загадувачи и многу повеќе. Ултра тенкиот дизајн се максимизира за да го врати оригиналното искуство за пишување. Високата транспарентност ја зачувува елеганцијата на вашиот лаптоп и дозволува да блесне задната осветлување на тастатурата. Подготвување и лесен за отстранување, погодно за чистење или дезинфекција. Погледнете го насловот за компатибилни модели. Обезбедете целосна заштита за тастатурата против прашина, истурање на течноста, абење на клучеви, загадувачи и многу повеќе. Ултра тенкиот дизајн се максимизира за да го врати оригиналното искуство за пишување. Високата транспарентност ја зачувува елеганцијата на вашиот лаптоп и дозволува да блесне задната осветлување на тастатурата. Подготвување и лесен за отстранување, погодно за чистење или дезинфекција. Детали за производот : 1. Изработено од врвен силиконски материјал, мек и издржлив, здрав и безбеден за употреба. Ултра тенка дебелина за да се минимизира мешањето на пишување, мазниот и еластичен силиконски материјал ви дава пријатно искуство за пишување. Водано отпорно, испуштање на прашина, го штити вашиот лаптоп од истури, прашина и други загадувачи. Ваш и еднократно, може да се мие во вода и повторно да се користи многу пати.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди