.

.

New
Светла за лебдечки базен, светла за соларни базени со надувување на октопод, со далечински управувачи, 16 RGB бои кои се менуваат октопод лебдечки светло на отворено в

Светла за лебдечки базен, светла за соларни базени со надувување на октопод, со далечински управувачи,

DEN 3.33

Тековен
Во продавницата

Симпатична светлина за базен во октопод : Овие светла за лебдечки базен со октопод имаат прекрасна форма Забавно е да лебдите на вода во текот на денот, и прилично кул со 16 бои што се менуваат во текот на ноќта. Тие се несомнено прекрасни украси во затворено и на отворено, осветлувајќи го базенот, патеките, тревникот, патеката, кампувањето, градината, забавата за да создадат живописна празнична и романтична атмосфера. Автоматско вклучување/исклучување - Со интелигентно сензори, соларното лебдечко светло за лебдечки автоматско автоматско кога ќе го вклучите прекинувачот на дното, автоматско исклучено од ден. Со повисока стапка на конверзија на енергија, може да работи постојано повеќе од 12 часа во текот на ноќта, откако ќе се наполни целосно во текот на денот. Исто така економски и еколошки. Погоден далечински управувач : Овие светло за базен на базен доаѓаат со далечински управувач за 16 бои што се менуваат и 4 различни режими на блиц (блиц/Strobe/FADE/MOMES). Различни комбинации на ефекти на осветлување создаваат магична атмосфера. Изградете со автоматска функција на сензорот за светлина, светлата на базенот Октопод автоматски се најавуваат во текот на ноќта и надвор од денови. Можете исто така да го користите далечинскиот управувач за да го поставите времето на осветлување за 2/4/6/8 часа или интензитет на светлина. Водоотпорна и ветерница : Сончевиот базен светло е изработено од траен PVC материјал со IP68 водоотпорна технологија. Уникатниот дизајн овозможува да се додаде вода во дното на октоподот, така што тие можат да останат во базенот дури и во ветровито и дождливо време без да се превртат. Лесен за употреба : Овие лебдечки светла за базен се многу лесни за надувување и затегнување на воздухот. Вклучете го долниот прекинувач и додадете вода за да додадете тежина, а потоа лебди во базенот. Ако имате загриженост во врска со производот, ве молиме контактирајте не и ние ќе ви одговориме што е можно поскоро во работни денови.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди