.

.

New
Маица за новороденче на теми за мали момчиња/маица за деца

Маица за новороденче на теми за мали момчиња/маица за деца

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

100% памук Повлечете го затворањето. Thread Rock Exclusive. Unisex Tee, соодветно за момчиња или девојчиња. Големините на новороденчињата работат мали; Размислете да нарачате големина нагоре. Достапни големини : 6m, 12m, 18m, 24m, 2 T, 3 T, 4 T. 100% памук за префрук; Ребрестиот врат на екипажот; прислушувано рамо до рамо; двојно иглате го затегнуваат дното и ракавите. Нашите супер удобни тимови за новороденче/дете сигурно ќе бидат хит со сите. Овој ексклузивен дизајн на Thread Rock е достапен на повеќекратни комбинации на големина и бои; Достапни големини и бои се избираат. Темите се 100% пред -памук и целосно машини што се перат.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди