.

.

New
Нов Spinpoint M9T 2TB 5400RPM 32MB 2,5 инчен хард диск

Нов Spinpoint M9T 2TB 5400RPM 32MB 2,5 инчен хард диск

DEN 2720.00

Тековен
Во продавницата

Сосема нов Spinpoint M9 T 2 TB 5400 RPM 32 MB 2,5 инчи (ST2000 LM003) хард диск бесплатен домашен превоз Продавач на САД * 0 часа * 100% Здравје * Бесплатна домашна испорака. Сосема нов Spinpoint M9 T 2 TB 5400 RPM 32 MB 2,5 инчи (ST2000 LM003) хард диск бесплатен домашен превоз. Продавач на САД * 0 часа * 100% Здравје * Бесплатна домашна испорака. Сосема нов Spinpoint M9 T 2 TB 5400 RPM 32 MB 2,5 инчи (ST2000 LM003) хард диск бесплатен домашен превоз.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди