.

.

New
Урт Наос 13/14 Лаптоп Обложен Ракав-Водоотпорен + Рециклиран

Урт Наос 13/14 Лаптоп Обложен Ракав-Водоотпорен + Рециклиран

DEN 784.00

Тековен
Во продавницата

ОБЛОЖЕНА ЗАШТИТА Обложен ракав за лаптоп направен со издржлива рециклирана најлонска надворешна и облога од руно со мек допир заштитете го вашиот лаптоп од прашина, гребнатини и удари 70% Рециклиран Издржлив рециклиран најлон отпорен на временски услови го прави ова заштитно куќиште за лаптоп. СТАНДАРДНО ВКЛОПУВАЊЕ Овој ракав за лаптоп од 14 инчи одговара на 13 инчни и 14 инчни лаптопи и macbooks. ДВОЈНИТЕ ПАТЕНТИ НА YKK Ги Прикажуваат најдоверливите ПАТЕНТИ НА YKK во светот и се поддржани доживотно. ЗАСАДИ 5 ДРВЈА овој случај На лаптоп Урт ги финансира локалните заедници да засадат 5 дрвја во областите погодени од уништувањето на шумите. ОБЛОЖЕНА ЗАШТИТА Обложен ракав за лаптоп направен со издржлива рециклирана најлонска надворешна и облога од руно со мек допир заштитете го вашиот лаптоп од прашина, гребнатини и удари. 70% Рециклиран Издржлив рециклиран најлон отпорен на временски услови го прави ова заштитно куќиште за лаптоп. СТАНДАРДНО ВКЛОПУВАЊЕ Овој ракав за лаптоп од 14 инчи одговара на 13 инчни и 14 инчни лаптопи и macbooks. ДВОЈНИТЕ ПАТЕНТИ НА YKK Ги Прикажуваат најдоверливите ПАТЕНТИ НА YKK во светот и се поддржани доживотно. ЗАСАДИ 5 ДРВЈА овој случај На лаптоп Урт ги финансира локалните заедници да засадат 5 дрвја во областите погодени од уништувањето на шумите. Нашата визија е да ви помогнеме да поминете повеќе време во природа со камера. Ние веруваме дека фотографијата игра важна улога во глобалното движење за зачувување. Тоа ни помага да ја набудуваме природата, да ја цениме нејзината убавина и да ја заштитиме нашата најголема инспирација. Затоа сакаме да поминувате повеќе време во природа со камера. Свесен дизајн, позитивно влијание. Нашата мисија е да му покажеме на светот дека бизнисот може да биде моќна сила за зачувување. Ние постојано ги подобруваме нашите производи за дополнително да го минимизираме нашето влијание. И нашите иницијативи за позитивно влијание ги финансираат локалните заедници за ревитализација на оштетените екосистеми со садење 5 дрвја со секој производ.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди