.

.

New
Персонализирана Кригла За Пиво Деко ТРИ-Боја ПРЕДВОДЕНА Од Неонски Светлосен Знак, Уникатен 3д Врежан Уметнички Декор | Прилагодете Го Датумот На Името Цитат На Тек

Персонализирана Кригла За Пиво Деко ТРИ-Боја ПРЕДВОДЕНА Од Неонски Светлосен Знак, Уникатен 3д Врежан Уметнички

DEN 1919.84

Тековен
Во продавницата

ПЕРСОНАЛИЗИРАЈТЕ СО вашето име, датум, кој било текст/цитат, со фонтот што одговара на вашиот стил РАЗЛИЧНАТА 3д текстура, совршено осветлена со неонска светлина. Безжична контрола ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ со мобилна АПЛИКАЦИЈА. 3 начини на поставување, плус 0-100% контрола на осветлување. ДОСТАПЕН И ИЗДРЖЛИВ. 50-70% поевтино Од неонската светлина на Цевката за Полнење Гас. Нема штетен гас и жива, нема потреба од полнење. Долг животен век од 50. НИСКА емисија на топлина и безбедна за допир со употреба НА LED светла од 3 Вати. ПЕРСОНАЛИЗИРАЈТЕ СО вашето име, датум, кој било текст/цитат, со фонтот што одговара на вашиот стил. РАЗЛИЧНАТА 3д текстура, совршено осветлена со неонска светлина. Безжична контрола ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ со мобилна АПЛИКАЦИЈА. 3 начини на поставување, плус 0-100% контрола на осветлување. ДОСТАПЕН И ИЗДРЖЛИВ. 50-70% поевтино Од неонската светлина на Цевката за Полнење Гас. Нема штетен гас и жива, нема потреба од полнење. Долг животен век од 50. НИСКА емисија на топлина и безбедна за допир со употреба НА LED светла од 3 Вати.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди