.

.

New
Fbkphss Автомобил Стерео За Citroen C5 2008-2017 Навигација 2 Din 9 ouchscreen Android 11 Автомобил Инфо Приклучок И Игра 5g WiFi Swc Поддршка Carautoplay/GPS/DAB+/OBDII, M500S

Fbkphss Автомобил Стерео За Citroen C5 2008-2017 Навигација 2 Din 9 ouchscreen Android 11 Автомобил Инфо Приклучок

DEN 3.33

Тековен
Во продавницата

Авторадио Систем и функција - ова авторадио За Citroen C5 2008-2017 0, брза и стабилна операција на одговор. Ние испраќаме Најновиот Систем.Приклучок и игра/Вграден карплеј и андроид автоматски : жичен и Безжичен/Оригинален автомобил специјална рамка/5 ИНТЕРФЕЈСИ ЗА ИНТЕРФЕЈС/5 G&Wi Fi/Надворешен МИКРОФОН/преземање Апликација/Поделен Екран/Поставки За Автомобил/GPS Навигација/Линк За Огледало/FM AM RDS/DSP/BLUETOOTH/HD 1080p Видео/Контрола На Воланот/Врска Со Огледало/Резервна камера/MP3/AUX/усб/поддршка обд2,двр,даб+(Треба Да бидат купувања. Автомобил Нави ГПС мултимедијален плеер МОЖЕ да се вгради 4 G SIM картичка, така што ќе можете да уживате во мрежата без да се поврзете СО WIFI.Поддршка Wi Fi и Bluetooth, можете да уживате во онлајн (поддршка онлајн видео (HD), ТВ, филм, музика , радио, You Tube, Yahoo,MSN, Tik Tok.) и комуникација (веб разговор онлајн, твитер, лице книга, google + .), онлајн прелистување и гледање видео на Овој Мултимедијален Плеер на возилото, ви даваат повеќе забава при возење. Контрола на воланот и камера за заден погледподдржете ја оригиналната контрола на воланот на автомобилот. Исто така, поддржува дополнителна контрола на воланот. Поддржете ја камерата за заден поглед. Bluetooth Поддржете повик без раце, телефонски именик/преземање записи за повици. Радиото е опремено со микрофон за разговор без раце со поврзување на блутут телефон и музички плеер. Дури и со контролата на воланот, полесно е да се контролира повикот или радиото. Приклучок и игра обезбедени Се сите потребни кабли, лесни за инсталирање, нема потреба од сечење на каблите.Доаѓа со рамка (ве Молиме проверете го моделот на вашиот автомобил/година/форма/стил оем единица пред купување.Што ако има проблем? Ве молиме контактирајте не, ние ќе ги реши и да ви служи што е можно поскоро. ПРОЦЕСОРОТ : Окта јадро2.Систем : Андроид 10. RAM МЕМОРИЈА : 2 G/3 G/4 G/6 G4. РОМ : 32Г/64Г/128Г5. Поддршка 3 USB влезови6. Поддржете 1080p хардверско декодирање и сите формати за репродукција на аудио 7.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди