.

.

New
Рачна Држач За Клип За Моксибустија Мокса Стап За Мугворт Алатка За Рамка За Ролна Пелин

Рачна Држач За Клип За Моксибустија Мокса Стап За Мугворт Алатка За Рамка За Ролна Пелин

DEN 426.40

Тековен
Во продавницата

Материјал : нерѓосувачки челик Погоден за стапчиња мокса со дијаметар од 5 до 7 см. Материјал од нерѓосувачки челик, издржлив и не ' рѓосан. Дизајн со двоен клип, може да собере 2 стапчиња мокса во исто време за моксибустија. Продолжена рачка, лесна за држење. Област на телото : Задникот, Увото, Лицето, Стапалото, Раката, Главата Земја/Регион На Производство : Кина.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди